| anonima4all a întrebat:

Ce sa fac ca sa scap de parul de pe maini? cu ce sa-l decolorez? (eu sunt putin brunetica si parul de pe maini e cam negru si ma deranjeaza)spuneti-mi cateva solutii ca sa scap de el(dar fara epilat). vreau sa il decolorez, dar cu ce? cat costa un decolorant si de unde il pot cumpara? ce imi recomandati? Si cum se foloseste? va rog sa ma ajutati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| officialDIXU a răspuns:

Ia-ti apa oxigenata. se gaseste la farmacie.
Te dai pe maini si lasi in jur de 20-30 de minute... pana vezi ca se decoloreaza parul... apoi clatesti si gata:*.
apa oxigenata nu este scumpa... este vreo 10 lei cred.
Se foloseste si la decolorarea parului din cap. Pentru niste culori mai intense inainte de vopsire:*. Succes.

4 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Adica cum sa il decolorezi? Nu ai ce sa-i faci numa sa-l epilezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Incearca cu apa oxigenata! O gasesti prin farmacii! Si costa pana in 10 lei! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| sarpe65 a răspuns:

Poti scapa de par cu ulei de furnici definitiv http://www.okazii.ro/......a112635170

| larisyk a răspuns:

Poti sa il vopsesti!