| deyutza000 a întrebat:

As vrea sa imi decolorez parul.Dar nu tot parul doar cateva suvite in genul asta:http://weheartit.com/entry/32980538/via/DarkQueenFlorenc e si vreau sa imi recomandati un decolorant bun. funda... P.S:sa nu imi arda parul:D

2 răspunsuri:
| BlackandWhiteMady a răspuns:

Poti sa mergi la coafor si te vor face ei dar ar fi mai bine sa ai o poza la indemana sa aiba dupa ce sa se ia ca sa nu faca ceva "greseala" iar tu sa sfarsesti nemultumita si nu cred ca te va costa nici mult pentru ca e doar o decolorare si din cate am vazut in poza nici nu-s asa multe fire decolorate