| AndreaTeodorovaRumenova a întrebat:

Ce sa fac sa imi creasca mai repede parulsadce sa mananc)Va rof foarte frumos! Va multumesc mult pentru intrebare!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

Mananca in continuare semnele de punctuatie. Vezi ca daca exagerezi cu semnul intrebarii, s-ar putea sa devina si ondulat.

| Freaky a răspuns:

laughing cum sa mananci sa-ti creasca parul? lol nu am mai auzit asa ceva.Parul creste de la sine, nu-l poti'hrani' cu mancare. pune si tu extensii

| ThinkPink a răspuns:

Fructe si legume multe si de orice fel
uite si aici http://www.tpu.ro/......r-nimic-o/

| kidDu_6567 a răspuns:

Bunah tongue.

Daca vrei sa creasca mai repede ar trebui sa iei niste ulei de ricin care il gasesti in farmacii si sa-ti faci masti de par de ex: ulei de ricin cu galbenus de ou. (se gasesc mai multe pe google, scrii : Masti cu ulei de ricin).

Poti manca : morcovi si castraveti happy si asta ajuta cat de cat.

Eventual daca ai nevoie pentru o ocazie speciala de ex : o nunta sau ceva imp. : poti aplica extensii.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

Aaa si cred ca era multumesc pentru. raspunsuri big grin.

Bft tongue smug >

| Miaux a răspuns:

Dai cu ulei pe par
de gatit
si te speli cu balsam si apawinkingasta-i tot bafta:*