| Enrique_Pablo_1995 a întrebat:

Am o intrebare cum sa fac sa imi creasca parul mai repede
straight face Ceva sugestii Vreau sa creasca peste noapte z.z

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Peste noapte nu va creste, dar poti incerca uleiul de ricin, insa nu iti garantez ca va functiuna, pentru ca nu funtioneaza la toate persoanele.

| Fatamuntilor a răspuns:

Peste noapte nu va creste parul dar uite aici niste, trucuri ''' care va ajuta la cresterea lui. http://www.perfecte.ro/......rului.html

| Enrique_Pablo_1995 explică:

Sau macar sa imi creasca mai repede in cel putin 5 zile.