| AdelinaK a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma mai doara maseaua?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Here4u a răspuns:

Pai, ia si tu o pastila si du.te la mama ta sa vada ce face cu tine! Succes si sper sa nu te mai doara! Funda?

5 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Beti o gura de tuica, pe care trebuie sa o tineti in gura pe partea maselei care va doare.
Usturoi pisat pus sub forma de compresa la masea. Trebuie tinut cateva zeci de minute.
Daca esti fumator, poti sa tii fumul de tigara la masea
Fa un un cornet de hartie caruia ii dai foc si baga-l in urechea corespunzatoare partii cu durerea

Sursa: http://inocentul.com/durerea-de-masea-tratament-naturist/

| AdelinaK explică (pentru MrAngelus):

Imi pare rau ca nu ti-am dat tie funda!sadsad

| monamonkey a răspuns (pentru MrAngelus):

"Fa un un cornet de hartie caruia ii dai foc si baga-l in urechea corespunzatoare partii cu durerea"

Nu cumva e un risc sa-ti arzi parul? Ca hartia arde repede.

| MrAngelus a răspuns (pentru monamonkey):

Daca esti emo sa ai parul de 2 m se poate.

| MrAngelus a răspuns (pentru AdelinaK):

Sunt aici sa ajut, nu sa primesc fundewinking.