| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa maninc ca sa ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Poti manca produse fast-food, sa bei bauturi carbogazoase, mananca fructe si dulciuri.

| cryssu2008 a răspuns:

Uite o reteta foarte simpla dar si complicata. Un foarte bun prieten de al meu a reusit. Inainte de fiecare masa sa mananci cate un Baton cu Ciocolata ( Smash, Lion ) iar apoi continui cu micul dejun, pranz, etc. Sa stii ca pofta de mancare imediat o sa-ti dispara. Aici e punctul cel mai dificil, trebuie sa ai vointa sa mananci, si nu consuma lichide in timpul mesii, deoarece acestea ocupa un loc important in stomac si nu mai dau voie la mancare. Daca respecti intocmai intr-o luna te ingrasi cam 3-4 kg.

| Marry:X a răspuns:

Buna.Parerea mea este sa lasi asa de la sine totul. Uite eu de exemplu am 1, 65 si 40 de kilograme.Si nu ma stresez.

| rain a răspuns:

Fast-food, pizza, bauturi carbogazoase (cola, fanta etc.)

Cu cat mai mult cu atat mai bine. happy