| AndreeaDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a întrebat:

ce pot sa maninc ca sa ma ingras. apropo nu imi place lactatea...sad

Răspuns Câştigător
| Denisuca21 a răspuns:

Nu prea stiu de ce ai vrea lucrul asta...nu te sfatuiesc sa te ingrasi! O sa te ingrasi la momentul potrivit!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Fructe...

| Crystyna_Elena_1997 a răspuns:

De ce sa te ingrasi, arati bine, (dar totusi recomand orice tip de carne, paste, pizza, alimente din astea tip fast food) big grin

| AndreeaDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD explică (pentru Crystyna_Elena_1997):

Eu doar paste maninc pentru ca la mine in familie mai mult mncare italiana se foloseste...caci de mica acolo am trait putin.

| CiprianDCY a răspuns:

Carne de porc