| grupaIT a întrebat:

Vreau sa ma ingras ce trebui sa fac, ori ce sa mănînc? Mrs

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| marixoxo a răspuns:

rolling on the floor du-te la McDonald rolling on the floor si intr-o saptamana devii obez rolling on the floor funda? laughing

6 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Am auzit ca daca mananci intre mese mult te ingrasi... acum nu stiu eu nu am incercat

| push2gl a răspuns:

Ia niste vitamine

| LoliTa_7237 a răspuns:

Pei ceva fast-food...nu ciocolata ca nu e bunawinking...si.paine.big grin

| gabriella_6352 a răspuns:

Pai sa mananci produse care contin mai multe calorii. de exemplu la masa mai multa paine, o ciocolata pe azi, chestii de acest gen. sper ca te-am ajutat, funda? :d
xoxo :*

| grupaIT explică:

Va multumesc de sfaturi.O seara buna

| Gulus_Delia_1994 a răspuns:

As vrea sa ma ingras sunt foarte salba