| XatomisX a întrebat:

Ce sampon imi recomandati pentru par gras si matreata mersi nu conteaza poate fi si unu scump dar macar sa fie bun as dori natural happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DariaAlina a răspuns:

Hello! Cel mai bun șampon, pe care l-a folosit și tata, este Paul Mithcell din arbore de ceai. Pt el a făcut minuni și nu este mai mult de 70 de lei.

| XatomisX explică (pentru DariaAlina):

Macar taica-tu are par al meu e chel rolling on the floor si o sa urmez si eu ca doar se mosteneste laughing

| DariaAlina a răspuns (pentru XatomisX):

Nuuuu! Și tata are început de chelie. Imaginează-ți fată cheală, pentru. că- "doar se moștenește". Nu cred în așa ceva worried

| XatomisX explică (pentru DariaAlina):

Sunt baiat happy

| DariaAlina a răspuns (pentru XatomisX):

A.big grin

| XatomisX explică (pentru DariaAlina):

Deci da se poaterolling on the floor)) asta e viata sper sa scap happy

| DariaAlina a răspuns (pentru XatomisX):

Dacă stai așa și te chinui cu gândul ăsta, îți spun sigur, n-ai să scapi! Și dacă ai să chelești, poți oricând să porți fes, perucă... și să fii "feșăn".

| DariaAlina a răspuns (pentru XatomisX):

:* pentru fundă

10 răspunsuri:
| babyalexa a răspuns:

Clateste parul dupa fiecare baie cu apa in care ai pus cateva lingurite de otet. Miroase destul de uratel pana se usuca dar da rezultate.Bafta.

| Bittza a răspuns:

Http://www.pronat.ro/......-gras.html

Eu folosesc NIVEA :) si ma clatesc cu zeama de lamaie :D