| Casac a întrebat:

Ce se întâmplă dacă am înghițit o bilă de plastic, cum sunt cele de tragi cu puștile și pistoalele cu bile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va iesi pe partea cealalta. Dar sa faci undeva afara in gradina sa nu spargi tronul, cand va iesi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti copilul minune manincă gem si se c@(că) prunelaughing

| dullcat a răspuns:

Nu se intampla nimic.Si asa inghitim toti cantitatea de plastic egala cu un card de credit, al cateva saptamani.Asta e din cauza particulelor de microplastic care exista la nivel microscopic in apa de baut, mancarea de mare, alimentele de orice fel din magazine, ambalate in plastic etc.Vei supravietui.

| ReddY25 a răspuns:

Încearcă să decartezi

| ioana748 a răspuns:

O scoti pe partea cealaltă.