| amalia1 a întrebat:

Ce tip de lentile purtati? Sunt purtatoare de lentile de contact si acum vreau sa imi cumpar si unele colorate si nu stiu ce sa aleg, am gasit niste lentile cu 100 de lei si se pot purta timp de 3 luni, lentilele se numesc Adore, a incercat cineva aceste lentile. Mersi
http://www.optica-vista.ro/lentile-de-contact/&marca=8

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| flavius01 a răspuns:

Uhmmm nu stiu...eu port lentile de contact dar pentru ca am probleme cu vederea...iti sugerez sa ai grija daca le porti din motive estetice pentru ca acelea sunt mai greu de ingrijit :d Adica sa nu pui mana murdara la ochi, sa ai grija daca mergi in locuri cu mult praf, sa ai grija la igiena ta cand umbli cu lentilele :d