| maryo238 a întrebat:

mi-am luat lentile de contact, nu de vedere, ci colorate, rosii, si cica sunt valabile 3 luni, le pot purta cand vreau eu timp de 3 luni? de exemplu le pot purta doar o parte din zi si o parte nuh, sau seara da si ziua nu? cei care stiu si au mai avut sa-mi spuneti ce stiti.

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Da timp de 3 luni le poti purta permanent de exemplu,sau le poti purta sa zicem o ora,le pui in lichid special si cand vrei sa le pui iar le scoti de acolo, si le pui iar si le porti cat vrei dupa aia, le pui inapoi in lichid. Sper ca ai inteles cum e treaba cu ele?