| naviDIabLO a întrebat:

Ce trebuie sa mananc pentru a face cancer de stomac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
15 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, nici in gluma sa nu mai zici asa ceva, nu te uiti la statistica sa vezi cati copiii sunt suferinzi si mor din cauza acestei boli? iar tu iti doresti aceasta boala, ca pe o pereche de role, blugi, ceva de genu...app, de ce nu o intrebi pe mama ta ca e mai aproape de tine...deci fara glume:d

| Dash a răspuns:

Cipsuri si Cola

| emima a răspuns:

Nu pot sa cred ca aty doresti raul cum sa faci cancer la stomac mai copile nu te juca cu asa ceva

| medgirl a răspuns:

Cind iti vor veni mintile, iti vei da seama ce prostie ai mai zis...Viata e una, nu ti-o distruge singur/a.

| medgirl a răspuns:

@ ionela, citeste inca odata si vei intelege-de unde stim:
"Ce trebuie sa mananc pentru a face cancer de stomac?"

Nu crezi ca daca dorea invers, scria-"Ce trebuie sa maninc pentru a nu face cancer de stomac?"?

| Loryoficial a răspuns:

Tare rolling on the floor tare gluma laughing...pai dc sa faci cancer de stomac:O...cand te poti spanzura sau sa sari de pe un pod sau de pe un bloc sau sa iti tai venele sau sa intri cu placa pornita sub dus sau sa iei otrava. deci oricum.laughing tu pui intrebari aiurea.da imi zici si mie dc vrei sa faci cancer de stomac?big grin

| Maryana11 a răspuns:

Mananca dero si bea clor!laughing Cand faci cancer la stomac sa imi multumesti laughing big grin :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa mananci ****,winking la cat de prost/proasta esti.

| SkyHigh a răspuns:

Sigur ai mâncat ceva stricat laughing

| compaq15 a răspuns:

Tare gluma bo$$, da' nu-i bine sa faci glume d-astea, unii oameni se chinuie sa scape de cancer.

| Mariana155 a răspuns:

Lol, fratilor poate omul a pus intrebarea asta pentru a evita cancerul, nu neaparat ca ar vrea sa aiba, voi ganditi cu capul sau cu picioarele? Referitor la intrebarea ta, cred ca daca mananci ceva ce nu este de mancat. de ex solutii de sters geamuri etc.

| Mariana155 a răspuns:

@caramela, de unde sti tu ca el isi doreste sa aiba aceasta boala?

| Mariana155 a răspuns:

@Sweet_Lady, poate pentru el este normal si sensul asta daca sti sa citesti si sa intelegi ceea ce citesti. Si se poate spune si asa. Si daca sa zicem omul vrea sa faca cancer ce aveti voi cu el? Si daca vroia sa moara de ce sa aleaga neaparat cancerul de stomac? Putea sa se spanzure, sa se drogheze si multe alte metode de sinucidere.

| PăpușăDePlasticPrefăcută a răspuns:

Baai copileee! esti tampit? dar oare de ce mai intreb?

| Lili92 a răspuns:

Asta este cea mai faina intrebare citita.