| Andreeamiruna67 a întrebat:

Ce vitamine sa iau pentru pofta de mancare? Eu ma ingras repede, fiind slabuta, pun repede pe burta si picioare.
Singura problema este ca n-am pofta de mancare, mi-e cam scarba de orice.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu ai poftă de mâncare, nu mânca.

| Vântulalb a răspuns:

Organismul tau stie cat ii trebuie. De ce sa mananci mai mult?

| Alverto a răspuns:

Vitamine? Ia baga zahar, numai dulciuri goale cam 1-3 ore. Când ți se face foame bagi cateva bucăți de ciocolata etc și să vezi cum vei vrea sa mananci mancare adevărata cum ar fi orez, pui etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine faci sport foamea vine natural