| AleeAlexaaandraaa a întrebat:

Ceau TPU! Mi-as dori un sfat, si as fi recunoscatoare daca mi-ati raspunde, deci eu vreau sa-mi schimb alimentatia si vreau sa am abdomen, dar din cate stiu conteaza 90% alimentatia, si vreau sa stiu ce ar trebui sa consum happy De exemplu dimineata ce ar trebui sa mananc, la pranzs, cate mese pe zi si ar fi foarte recunoscatoare ce-i carde se confrunta cu aceasta experienta daca au o bautura a lor., Sa-mi spuneti si mi-e ingredientele! Vreau maxima seriozitate si, repet sa-mi spuneti explicit ce trebuie sa mananc! Multumesc, dar fundita! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Degeaba iti schimbi tu alimentatia daca nu vei face sport