| AleeAlexaaandraaa a întrebat:

Ceau TPU! Mi-as dori un sfat, si as fi recunoscatoare daca mi-ati raspunde, deci eu vreau sa-mi schimb alimentatia si vreau sa am abdomen, dar din cate stiu conteaza 90% alimentatia, si vreau sa stiu ce ar trebui sa consum happy De exemplu dimineata ce ar trebui sa mananc, la pranzs, cate mese pe zi si ar fi foarte recunoscatoare ce-i carde se confrunta cu aceasta experienta daca au o bautura a lor., Sa-mi spuneti si mi-e ingredientele! Vreau maxima seriozitate si, repet sa-mi spuneti explicit ce trebuie sa mananc! Multumesc, dar fundita! :* Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| Vladd97 a răspuns:

Daca vrei abdomen pachet, apuca-te de exercitii pentru abdomen (gasesti pe google o gramada de explicatii), cat despre alimentatie trebuie sa ai 3 mese pe zi consistente pline de proteine, dar dupa mese sa faci si exercitii pentru ca din abdomen ai putea face colacei si nu cred ca vrei. Oricum exercitiile nu imediat dupa masa. la 20-30 de minute e ok. Renunta la sucuri de orice fel. Doar cele facute in casa la storcator le poti bea si bea multe lichide(apa plata, nu minerala).

1 răspuns: