| alexutza_2569 a întrebat:

Credeti ac daca merg cu bicicleta 2 ore pe zi si tin o dieta echilibrata pot slabi cat de cat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BicolorBell;x a răspuns:

Da, si vei face niste picioare de invidiat!
Daca o tii asa, poti slabi 6-7 kg pe lunahappyLa mine asa a fosthappy
Te'am pupat!:*

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OanaG a răspuns:

Normal, insa nu e de ajuns doar bicicleta, alearga genuflexiuni, abdomene!

| madutza_dwdwlyna a răspuns:

Sincer nu stiuthinking Eu stiam ca faci mushchi la picioare pedaland atat. Sora mea are 14 ani si este plinutza sa spun asa.Toata ziua de la 4 pana la 6-7 pe ea si pe prietenele ei le vezi pe bicicleta. Vreau sa spun ca a slabit 1-2 kg intr'o saptamana, bineinteles si nu mai mananca paine si dupa ora 8 seara nu mananca nimic

| oana_8373 a răspuns:

Evident:*

| TheOriginalUser a răspuns:

Daca tu esti cea din poza nu ai de ce sa slabesti happy

si da poti slabi dar rezultatele nu vor aparea peste noaptebig grin

si nu uita bea multa apa iti face foarete mult binekiss

multa sanatate!>:d<