| IepurashRocker a întrebat:

Cum as putea sã elimin energia negativã din corp prin exercitii? (de sport, yoga...thinking)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FluGg a răspuns:

O arta martiala daca esti fata cea mai buna alegere ar fi aikido...dar si karate. Daca esti baiat ar fi bine ceva de contatc:kick boxing, lupte libere sau greco romana(nu gandeam niciodata ca-mi va place asa ceva dar e ceva de nedescris!)

| FluGg a răspuns (pentru FluGg):

Nu sunt mandru de raspunsul meu.

3 răspunsuri:
| FluGg a răspuns:

Oricum prin sport