| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea scapa de cosurile de pe fata? Am dat cu lotiune din aceea pe care o folosesc dupa ce ma barbieresc, si au disparut pentru un timp, insa acum sunt multe iar.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Baiete, foloseste metoda veche: dupa barbieritul, spalatul si stergerea fetei cu prosop curat da imediat pe partea rasa cu spirt sanitar!
Astfel se previne infectia porilor iritate, deci nu vor mai fi cosuri.

| Adry05 a răspuns:

Dermatolooog

| VibeTrix a răspuns:

Putin glet si no problem

| Mihaella49822 a răspuns:

Du te la dermatolog.el stie ce fel de ten ai,ce probleme si cum sa le tratezi,iti va da ceva special pentru tenul tau,conteaza foarte mult alimentia pe care o ai,(sa mananci sanatos,multe fructe si legume,mai putine dulciuri, chipsuri, fast food, sucuri)Daca ai puncte negre iti recomand un tratament de curatare clasic la un salon, o sedinta este in jur de 100 de lei, dar nu iti va ramane nici un semn.