| 1234567_8930 a întrebat:

Salut, va scriu si eu in legatura cu o problema. Am 18 ani si sunt baiat...am inceput sa ma barbieresc de ceva timp si am niste fire de par cam inestetice in partea superioara a obrazului, si vreau sa stiu cum as putea scapa de ele, fara sa ma barbieresc in zona aia! Mentionez ca m-am mai pensat de cateva ori...sa cintinui cu pensatul, sau sa folosesc ceara? [ asa citisem pe undeva ] Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| ChristineW a răspuns:

EuMILIAN, tu nu ai par pe fata :p

| piciuk a răspuns:

Depinde cat de multe sunt firele alea. daca sunt doar cateva doar penseaza-le, daca nu ia-le si cu ceara, dar vezi ca doare.

| euMILAN a răspuns:

Eu am 22 de ani si nu am ce barbieri rolling on the floorrolling on the floor