| RazvanNestian a întrebat:

Cum este acea operatie de scadere a diotriilor? Ti le scoate pana la 0? Cam cat coata(bani noi)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da in principiu daca operatia e reusita se duc la zero. costa de la 2000 ron in sus

| CuriousStuff a răspuns:

Cum a zis suntserios.
Dar in plus la ce a zis el, in general exista un risc destul de mare ca dioptriile sa creasca iar dupa cateva luni/ani de la operatie si sa trebuiasca sa o faci iar. Iar aceasta operatie nu poate fi facuta de nenumarate ori.