| Dei17MI a întrebat:

Cum fac sa imi desfund urechea stanga cand casc ma doare un picut

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Citeşte asta, poate te ajută:
http://www.musetel.ro/articol.php?id=811

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medic pentru ca se poate sa ai otita.

| myruna2012 a răspuns:

Asa se intampla la toti!

STAI LINISTIT!

Nu e infundata.

| Szabii a răspuns:

Du-te la FARMACIE. Este un lichid special pentru acesta, nu e nici dop, nimic, e doar ceara. Este un medicament, lichid, pui de 2-3x cate-o picatura, si in cateva ore ai rezolvat totul.
Am patit si eu asa

| octavia1992 a răspuns:

Mergi la un medic orl-ist, e posibil sa ai vreun dop.

| MioB97 a răspuns:

Si eu patesc asa cateodata.Imi pun mainile la urechi, ma tin de nas si imping aerul cat mai tare pe nas.Asta le cam desfunda...