| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa slabesc destul de usor... adikceva gen am auzit de la cineva pastile de transpirat care ajuta la slabit sau ceva dieta pana acum merg la sala

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Bună

Pastilele nu sunt bune. E bine să slăbeşti natural.Aleargă câte 30 min pe zi. Bea multe lichide. Înlocuieşte dulciurile cu fructe, iar carnea cu legume. Mergi la sală -de fitness dacă vrei-. Dimineaţa când te trezeşti fă pentru aprox. 5 min câteva exerciţii. Aşa poţi slăbi naturalwinking.

| Bijou a răspuns:

Atentie la ce mananci, fara bauturi carbogazoase, sport si poti folosi daca iti permiti un program de detoxifiere, fara efecte adverse http://forever-aloe-vera.eu/produs/85

| Ando1dul a răspuns:

Fi atent...si eu am avut cateva kg in plus in urma cu ceva timp.nu folosi pastile si alte prostii de genu'.eu alergam dimineata pe stomacul gol si mancam sanatos(adica fara sucuri, grasimi, dulciuri etc).si nu manca dupa ora 6 decat fruce, dar fructe sarace in zahar