| bogdan133 a întrebat:

Cum pot sa slabesc rapid? spuneti-mi o dieta si un program sportiv. Am 13 ani 1, 65 m si 53 de Kg!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cel mai mult te slabeste si in acelasi timp intareste un sport *oricare *
.nu diete sau alte prostii care iti slabesc organismul!
apuca-te de un sport unde depui efort fizic!
recomand basket ...si cu ocazia asta te mai si inalti!
. aaaa.da daca vrei sa urmezi o dieta de detoxifiere atunci nu e nici o problema! :.iti recomand sa mananci cat mai multe fructe si legume ca sa iti intaresti organismul!
.si odata cu efortul fizic o sa zboare si kilogramele in plus!

| unknownn a răspuns:

Ce iti trebuie tie sa slabesti la 13 ani? Plus ca esti prea slab pentru inaltimea ta...mai ingresate vreo 5kg

| Stein a răspuns:

De ce vrei sa slabesti eu am 1.65 ca tine si 62kg! si am 14 ani tu ar trebui poate sa te mai ingrasi putin