| maxim789 a întrebat:

Cum sa cresti inaltime la 15 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti la pubertate maxim, vei creste fara sa faci nimic

| Sn4k3 a răspuns:

Stil de viata sanatos (mancat, somn, sport) si in rest depinde de genetica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba frate am si eu aceeasi problema cu inaltimea...
Am 173 la 14 ani frate... si la 13 ani am avut 170. Iti vine sa crezi ca am crescut atat deputin in doar 1 an?

| mihaicelsfant a răspuns:

Baschet, inot sunt cele mai bunehappy fa sport ca te inalti

| alex15ccc a răspuns:

Basket si rabdare

| HerculePoirot a răspuns:

Sari coarda pe varfurile picioarelor.E cel mai eficient mod de a creste in inaltime.Ori asta, ori te apuci de basket...

| ciumabubonica a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic...la 15 ani esti inca mic dar ai putea face un sport de performanta cum ar fi basket sau inot