| ali000 a întrebat:

Cum sa fac sa maschez THC ul din sânge la analize? poate sa fie și de la altceva in afara de droguri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WellMb a răspuns:

Da, in cazul in care mananci mac inaintea sustinerii analizelor, thc-ul poate iesi la iveala. Asadar, daca mananci mac, chiar daca nu ai consumat droguri o sa apara testul THC pozitiv. Inaintea sustinerii analizelor, iti recomand sa mananci mac, ca in cazul ca THC iese la iveala, sa argumentezi ca ai consumat mac. Daca crezi ca te iau la misto, cauta pe internet, sa vezi ca e adv.

| ali000 explică (pentru WellMb):

Mulțumesc mult

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

In mod obisnuit nu se fac analize de THC in Romania, poate doar daca ai probleme cu legea.