| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de caderea parului? in conditii casnice

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| summerparadise a răspuns:

Poti sa te dai cu ulei de masilne la radacina, sau cu gaz, acesta intareste firul de par.

| Alcy a răspuns:

Buna,
Uita-te pe link-ul de mai jos si urmeaza cu incredere sfaturile de acolo:
http://cumul.ro/tratament-pentru-cresterea-parului/

Numai bine!

| Silverlance_Nicole_1992 a răspuns:

Te dai cu ulei de ricin. Masezi scalpul inainte si dupa ce faci baie pe cap happy Eu am folosit.