| georgianaanonim1 a întrebat:

CUM se fac spalaturi vaginale cu plant intim?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| bmerry a răspuns:

Se găsesc la farmacie niște recipiente speciale pentru spalaturile vaginale. Încarci lichidul in ele iar forma lor de,, pompița" te ajuta cu spălătura.

| georgianaanonim1 explică (pentru bmerry):

Mie mi s-a dat o injectie gen sa scot acul sa pun lichidul in ea. dar imi iese tot cand incerc sa imping lichidul.
Deci plant intim se foloseste intern nu extern?

| bmerry a răspuns (pentru georgianaanonim1):

Nu am mai folosit, trebuie sa îl utilizezi asa cum ți-a recomandat farmacistul! Dacă ți-au dat seringa este probabil pentru uz intern. Încearcă sa stai intr-o poziție culcat care sa nu permită lichidului sa iasă.

| Julia1188 a răspuns:

Ai nevoie de un irigator. Se gaseste in farmacie.