| LoOvE a întrebat:

Pot face spalaturi vaginale daca sunt la menstruatie? Nu pot opri tratamentul pe care.l urmez pentru vaginita.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se pot face irigaţii vaginale şi în timpul menstrei!

Tratamentul odată început NU se întrerupe deoarece NU va mai avea efectul scontat!
Ideal ar fi fost să începi tratamentul după terminarea menstrei, dar acum asta este.
Îl CONTINUI chiar dacă efectul acestuia va fi puţin mai redus.

După terminarea tratamentului să mergi IAR la control!

Vezi alte detalii în răspunsul la mesajul privat...

Toate cele bune şi multă sănătate.

| LoOvE explică (pentru bursuc001):

As dori muult sa continuam conversatia in privatdca ati putea sa-mi raspundeto.Multumesc

| bursuc001 a răspuns (pentru LoOvE):

Cu plăcere happy

3 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Da