| Alexandra1120 a întrebat:

Cum se numeste loțiunea aia pentru picioare in care dupa aplicare iti ti picioarele intr-o punga (sau ceva de genul laughing ) si apoi se decojește toata pielea moarta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Acid sulfuric fumens?

| cristi202 a răspuns (pentru JackR):

L-ai incercat, e bun, nu?
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parasoftin dar parca contine si alcool, o alternativa mult mai blanda cu pielea este crema de la TIS cu 30% Uree.

| SasaSasa2000 a răspuns:

Ai auzit de pesti gara rufa?