| CristinasiVlad a întrebat:

Cum slabesti intr-o saptamana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| georgelu a răspuns:

Te pot ajuta eu dar depinde de multa multa munca si daca vrei intr-o saptamana o sa ai nevoie de abonament la sauna, sa faci multa sauna si sa alergi cu fasul pe tine dar scuze acum iti raspund in graba ptc trebuie sa plec o sa iti mai las un mesaj cand vin. Bafta! happy

4 răspunsuri:
| ProCoSmYn a răspuns:

Se incepe prin a bea sucul de la 1 lamaie a doua zi vei bea sucul de la 2 lamai in a treia zi sucul de la trei lamai si tot asa. cand ai ajuns in a saptea zi bei sucul de la 7 lamai se face o pauza de 2-3 zile si dieta incepe iar dar. invers bei sucul de la 7 lamai pana la o lamaie faci pauza vreo 2 saptamani si incepi iar dieta (doar daca vrei) nu vei slabi chiar asa mult dar vei da vreo 4-5 kg jos

| ioana100 a răspuns:

Nu cred ca poti sa slabesti foarte evident intr-o saptamana, dar poti incerca cateva sedinte de aerobic, exercitii abdominale(sau in care zona vrei sa slabesti) si bineinteles sa renunti la unele alimente cu nr. ridicat de calorii si care sunt preparate cu ulei! mult succes!

| summer12 a răspuns:

Mananci cate putin din toate, bei multe lichide, papi pepene rosu si faci sport, jogging.

| Cloud a răspuns:

Poti incerca o dieta cu supa de varza. Sora mea a pus`o in aplicare si a dat roade. http://www.eva.ro/......-3052.html aici ai linkul cu ce sa faci :x. Sper ca te-am ajutat.