| Andreea22022002 a întrebat:

Cum sa slabesti into saptamana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| soricelulRulz a răspuns:

Depinde cat de mult vrei sa slabesti ca si kg. in general e nevoie de mai mult de o saptamana pentru a slabi dar in general trebuie sa mananci mai regulat si in nici un caz grasimi, trebuie sa fie mese usoare, un iaurt, niste salata etc si mult sport, iesi la alergat sau fa exercitii in fiecare zi. Bafta

3 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Daca vrei sa slabesti 4 kg e nevoie de mai mult de 1 saptamana. Daca nu incearca regimul Dukan, dar sa-L respectiwinking

| iuliaa27 a răspuns:

Incearca dieta Dukan, dar sa o respectiwinking.