| Anonim6666644 a întrebat:

Daca am 16 ani si 1.78 sunt scund pentru varsta mea? de la mine din clasa sunt printre cei mai scunzi.Voi mai creste? anul trecut am avut 1.72.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| eelena1797 a răspuns:

Heeei, nu îți mai face griji în privința asta! E bine oricum. Intr-un an automat nu vei creste 20 de centimetri. Pana la 18 ani mai ai timp să te inalti.

| GaBiTzZUfan a răspuns:

Stai linistit ca pana la 22-23 de ani o sa mai cresti