| nooot2 a întrebat:

Daca am tenul gras este bine sa ma dau cu alifie galbenele cu propolis? daca am cosuri pline cu ceva alb in ele le sparg si dupa dau cu alifie sau dau cu alifie peste ele cu tot cu albeata aia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| negru30 a răspuns:

Ceai de galbenele si zeama de lamaie - nu sparge nimic ca o sa-ti faci fata praf - si nu mai umbla mereu la cosuri pentru ca nu or sa-ti treaca niciodata - si cel mai bun sfat - du-te la doctor sa-ti dea crema necesara pentru tenul tau