| GabrielStefan a întrebat:

Daca, cateodata imi fuge imaginea si imi apar niste cerucri albe pe ochi si imi lacrimeaza ochii credeti ca ar trebui sa merg la medic? Repet cateodata nu mereu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te duci la un control oftamologic, cu siguranţă ai nevoie de ochelari.
Te pup!

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Poate ai nevoie de ochelari, du-te la un control sa fii sigur. Nu te doare si capul uneori?

| AnneMarye001 a răspuns:

Buna,orce dubiu care apare indiferent ca e la ochii sau alte parti ale corpului du-te la un medic.Nu sta, poate sa fie ceva grav(sper sa nu fie nimic grav). Cere parerea medicului oftamolog nu cel de familie ca nu e specializat pe oftamologie si cam din toate cate putin. Sper sa fi bine si sa nu mai ai acele pete