| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Daca fac sala o sa-mi opresc procesul de crestere in inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Horusss a răspuns:

Cati ani ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Horusss):

| Horusss a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Varsta este un element important, nu se recomanda sala persoanelor mai mici de 16 ani si mai ales ridicare greutatilor deasupra capului, fiindca pot sa stagneze cresterea in inaltime.

| Kenzo1234 a răspuns:

Poti face dar dupa 17 ani si sa nu ridici greutati deasupra capului