| anayan2 a întrebat:

Daca mama mea care este nascuta cu 2 luni mai devreme, m-a nascut dupa 2 luni dupa ce a implinit 16 ani, exact in luna in care trebuia sa implineasca ea 16 ani, inseamna ca nu pot fii un om normal si ca am probleme in dezvoltarea mea psihica, fizica?
Am cam avut niste probleme de mica, mama mea fiind foarte glumeata, n-am luat in seama insa. acum sunt ingrijoarata ca mi s-au facut de multe ori reprosuri, si am crescut si. am mai dat de glumeti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| pilaf a răspuns:

Nu are legătură. Ești un om normal, cu preocupări normale. Stai liniștită.