| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi multe detalii despre maseaua de minte.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Justmed a răspuns:

Este ultimul molar care apare la varsta de 17-18 ani ...se numeste masea de minte pentru ca se zice ca atunci cand iti iese iti vine si mintea dar de fapt nu are nici o legatura cu creierul si mintea, este doar ultimama masea care iti iese!

1 răspuns:
| Zuzzi a răspuns:

Pai mie mi-a iesit maseaua de minte si am 13 ani.stiu despre ea ca se strica foarte repede.in caz de este cariata, trebuie scoasa.nu se plombeza. fundabatting eyelashes?