| Girly97 a întrebat:

Dati-mi si mie cateva exemple de antialergice ca sa vedem la ce trecem dupa Symphoral (le schimbam din cand in cand ca sa fie la fel de eficiente) deoarece eu, fratele si mama pare ca suntem alergici la ceva de la tara, unde s-a nascut tatal nostru.
Primesc funda!
Nu avem probleme cu ochii sau nasul, ci cu pielea, ne mananca rau! Eu chiar nu pot dormi uneori din cauza asta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e bine sa le schimbi dupa ureche, le vei epuiza pe toate fara sa atingi efectul maxim dorit. De fiecare data cand crezi ca e cazul sa schimbi medicamentul, trebuie sa te vada un alergolog. Poti incerca, la indicatia medicului, Zaditen sau Lomudal