| anonim_4396 a întrebat:

,,dau funda,, as vrea sa ma operez de strabism, am 22 de ani si din cate m am interesat trebuie la Bucuresti, ce clinica imi recomandati da sa fie buna pentru ca cu ochiul problema vad doar 15 la suta si as vrea sa stiu cum este dupa operatie.as vrea un raspuns de la cineva care a avut asa ceva, care stie despre ce vb.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| lovemeoana a răspuns:

Http://www.sfatulmedicului.ro/clinici/bucuresti aici gasesti lista cu toate clinicile din Bucuresti

| DmdDinuMarius a răspuns (pentru lovemeoana):

Mersi, dar nu acesta este raspunsu la intrebarea mea.

| lovemeoana a răspuns (pentru DmdDinuMarius):

Atunci imi pare rau sad