| Myssteriusthanlife a întrebat:

Dau funda doare scoaterea unei masele de minte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fara anestezie oricare doare.Iti va face anestezie, oricum.Este cea mai dificila masea cand este vorba de scos.

| mona a răspuns:

Nu doare pentru ca iti amorteste locul

evenso
| evenso a răspuns:

Vei primii in prealabil una sau doua injectii pentru anestezierea locului, durere nu vei simtii, doar dupa extractie cand efectul anesteziei a trecut.

| Anailyn a răspuns:

Nu vreau sa te speriilaughing) insa doare! Adica ar trebui sa iti faca anestezie(poate chiar 2) si vei simti ceva in timp ce lucreaza la ea, dar sa nu te gandesti sa te pui pe scaun fara anestezie, pentru ca este foarte dureroasahappy Bafta multa si curaj

| florentina_9904 a răspuns:

Pai stiu ca si-a scos-o fratele meu si il durea foarte tare

| Dodododooo a răspuns:

Pai draga, NORMAL CA DOARE, dar o sa treca si in plus toata lumea trece prin asta. Daca te plangi la o masea, atunci cum o sa faci la ate lucruri mai grave?
FUNDA?

| Dodododooo a răspuns:

DOAREEE. Ai grija sa nu mori