| Costy_Danutz_1995 a întrebat:

De ce imi palpaie pleoapa ochiului stang?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

E un spasm muscular sau din cauza vreunui nerv. Daca te tine asa de mai multe zile mergi la un medic. Daca e ceva trecator, poate e oboseala sau curent de aer rece.

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Este muschiul, daca nu iti trece du-te la doctor

| Jony123 a răspuns:

Posibil oboseala/curent

| NaVi324 a răspuns:

E posibil sa ai lipsa de calciu.Dar mai bine intreaba un medic si iti va spune exact ce ai.

| ana0cmp a răspuns:

In mod normal din cauza nervului...