| AlexAristotel4000 a întrebat:

Zilele astea a inceput sa m-i se zbata pleoapa ochiului stang si nu stiu cum sa scap. Cred ca e o problema cu vitaminele in organismul meu dar nu sunt sigur.Ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

Incearca niste suplimente cu magneziu, de obicei lipsa magneziului cauzeaza chestia asta. Esti si stresat in ultimul timp sau irascibil? Daca da, e 100% lipsa de magneziu.

| AlexAristotel4000 explică (pentru AlexCristi97):

Sunt FOARTE stresat si ma cam infurii usor in ultima vreme.
Multumesc!

| AlexCristi97 a răspuns (pentru AlexAristotel4000):

Neaparat magneziu, daca nu se amelioreaza starile de nervozitate in cateva zile, mergi la medicul de familie sa nu fie lipsa si de altceva.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti se zbate pleoapa ochiului stang sunt sanse mari sa faci s.ex. Eu mi-as zbate-o mai des daca as fi in locul tau!

| Uxellodunon a răspuns:

Vezi nu cumva sa bei prea multa cafea laughing
De asemenea, cel mai bine e sa te duci la doctor si sa nu te bazezi prea tare pe raspunsurile de pe internet sau pe "remedii" "naturiste""

| beck2804 a răspuns:

Lipsa de magneziu., incearca niste suplimente cu magneziu. Mergi la farmacie si ia-ti niste vitamine.

| Aihao19 a răspuns:

Lipsa de magneziu clar.Incearca un supliment pe baza de magneziu gen MaxiMag de la Zdrovit.

| oOMasTerOo a răspuns:

Este din cauza lipsei de magneziu si a altor suplimente necesare organismului. Recomand vitamine sau, si mai folosit, ciocolata, lapte si alte fructe cum ar fi banane, mere etc.