| Robbberttta a întrebat:

De ce in unele seri imi amorteste mana sau/si piciorul? are legatura cu viata sexuala care o am? sau cu ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| minolaisabella a răspuns:

S-ar putea sa fie din lipsa de calciu.dar mai bine ai consulta un medic ar fi cel mai bine.

5 răspunsuri:
| MaNNNNNNNiak a răspuns:

Hahaha nu are legatura cu sexu`, numai la asta va ganditi dormi sau stai pe mana picioru` respectiv.

Răspuns utilizator avertizat
| MaNNNNNNNiak a răspuns:

Daca vrei fac eu sex cu tine, sa vedem daca mai amorteste mana sau piciorul rolling on the floor

| Brâncuşi a răspuns:

Nimic ce poţi avea...

| TreiSurori a răspuns:

HAHAHA viata sexuala? Nu cred.
Oricum... daca iti amorteste mana stanga s-ar putea sa ai o problema cu inima.
Piciorul? hmmm...stai intr-o pozitie proasta prea mult timp si...amorteste.

Daca tot esti paranoica incearca sa iti faci analizele.