| Zuppyy a întrebat:

De ce ma ia amețeala (se-ntampla doar noaptea) si mainile mi se fac mai mici (asa se vede in vederea me ) si vad toate lucrurile ca si cum ar fi la 10m de mine? Va rog am nevoie de un răspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Răspunsul de care ai nevoie îl poți avea de medicul neurolog.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta cam arata a praf in ochi. Pardon, pe nas.

| darrio2007 a răspuns:

Cate energizante bei zilnic?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai consuma droguri si vei vedea ca ametelile dispar total, iar mainile tale nu mai duce nimeni la 10 m departare.

| Zuppyy explică (pentru Violleta2022):

Nu ma droghez. Era chiar o intrebare serioasa

| dullcat a răspuns:

Nu stim.Ameteala poate fi de la multe, prin urmare mergi la medic.

| Hyperion7 a răspuns:

Fugi la medicul de familie, stai, da nu stai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Corina3434 a răspuns:

Schimba dealerul ca nu are marfa buna.