| κλάους a întrebat:

De ce ne tremura mana cand ne pocnim degetele? Ce legatura au degetele cu intreaga mana? Si daca ne tremura mana...mai este o solutie sa o oprim?happy Niste intrebari simplehappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ceylan a răspuns:

Dupa ce iti pocnesti degetele iti slabesc articulatiile si de aceea iti tremura mana

9 răspunsuri:
| κλάους explică:

DA si mie imi tremura maina...cryingmis prea tanarcryingsi chiar nu am chef sa nu mai pot schimba si o mel la mp4 mai la batranetecryingmersi pentru sfaturiiiii daca mai aveti puteti sa scrietii:X

| κλάους explică:

Eu ti-am dat votul ala...De ce? Pai si tu mi-ai dat mie, si nici funda nu mi-ai dat cand ti-am tradus aia in Engleza...deci nu iti dau funda tie

| κλάους explică:

Nu esti obligata si atunci nici eu nu sunt obligat. DA? Si dc sa nu ma iau? Tu mi-ai dat, eu nu pot sa iti dau?

| Andre a răspuns:

Asa simtim nevoie(exceptii) dar se spune ca nu este bine deoarece daca ti le troznestii se spune ca la batranete vei avea probleme cu mainile... blah blah blah. si eu stimpt nevoia s imi le troznesc desii nu e bine! Iubesc sentimentul toznituli! laughinglaughing fundita? p. s mie deja imi tremura putin mainile dar nu mi se pare ceva grav.

| Andre a răspuns:

Imi dai funda? plzzzzz?

| Andre a răspuns:

Care mi-a dat votu' stupid si nefolositor?

| Andre a răspuns:

Ms multt! eu nu sunt obligata sa iti dau funda si nu trebuie sa te iei dupa' mine de fiecare dataaa la orice.

| maria11579 a răspuns:

Buna intrebare! La asta nu m-am gandit. Da, iti tremura cateva secunde pentru ca o misti, apoi isi revine singura. Imi dai o fundita, te rog? Am mare nevoie de ea!

| Stefi_2744 a răspuns:

Iti tremura mana pentru ca iti slabesti articulatiile atunci cand iti pocnesti degetele big grin