| anonim_4396 a întrebat:

De ce se uda supozitorul inainte de utilizare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-am auzit de asa ceva pana acum! Si te rog sa ma crezi ca am o varsta inaintata. Nu se uda! Grasimea din ele fac sa intre usor.

| darrio2007 a răspuns:

Tu de ce crezi? De ce se uda pasarica la penetrare?
Ca sa intre mai usor.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu se uda!
Important este sa il pui cu partea ascutita si sa stai relaxata!

| Felys a răspuns:

Nu stiu cine ti-a zis sa il umezesti, aluneca oricum ca este unsuros, eu nu am umezit niciodata si in momentul introducerii trebuie sa stai relaxat si intra usor

| Holy2010 a răspuns:

Nu se uda! In supozitoare substanta activa este dizolvata intr-o baza grasa solida la temp camerei si care se topeste la temp corpului deci in momentul inserarii o sa faca pelicula uleioasa la suprafara si aluneca.

| George9013 a răspuns (pentru Holy2010):

De ce ai snzatia aia de arsura 3-4 dupa ce il pui?

| Ali29 a răspuns:

Ce fel de cremă? Câți ani ai?