| anonim_4396 a întrebat:

Unde si cum se baga supozitorul? te doare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Simon a răspuns:

Se administreaza pe cale anala cu partea ma groasa spre interior, nu cu varful. Incearca sa citesti prospectul

10 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

in "partea dorsala". nu doare

| Bacteriuță a răspuns:

Intre buci se baga smug big grin laughing
nu doare.tongue

| viatadecacatt a răspuns:

Zitorul se baga in fund.si nu doare

| Clever a răspuns:

Se baga in anus si nu te doare e chiar placut:devil)

| Cretaker a răspuns:

Supozitorul se introduce in anusul din fund.

depinde cum e supozitoru, daca aluneca bine nu doare.

| Madalina_5058 a răspuns:

Ce intrebare straight face

| anyka18 a răspuns:

In cur si nu doarelaughing

| Loveisin a răspuns:

Supozitorul se baga in fund. stiu pare comic. nu doare deloc.winkingwinking

funda?

winking

bye happy