| raMLesS a întrebat:

De ceva timp am observat ca dimineata cand ma trezesc, simt un gust de praf de pusca in gura, chiar de petardă, ce poate fi?
Ma spal zilnic pe dinti.
E posibil sa fie hepatita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dddonkey a răspuns:

Sigur nu ai gresit locatia postarii? Poate amuzant?
Omule daca nu suna un medic cel putin, cred ca gasesti pe unii si online. Mai deschizi gura si impustii pe cineva Domane fereste.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ai mancat vreodata praf de pusca sau petarde, de stii ce gust au?

| raMLesS explică (pentru ardnaxur1961):

Am pus pe limba.

| Dddonkey a răspuns (pentru raMLesS):

Sigur nu ai gresit locatia postarii? Poate amuzant?
Omule daca nu suna un medic cel putin, cred ca gasesti pe unii si online. Mai deschizi gura si impustii pe cineva Domane fereste.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil de la fiere, mai lasa grasimile tocaturile sarmalele cafeaua si fast food, maninca lactate brinza de vaci proaspătă iaurt, si bea niste ceaiuri detoxifiante ca ai intoxicat ficatul, maninca fructe, portocale si in special grapefruit ala este aur medicament pentru ficat.

| Drimmero a răspuns:

Ori folosesti prea multa pasta de dinti sau apa de gura atunci cand iti faci igiena orala, si astea dau un gust ciudat daca pui mult, pateam o perioada asta, ori sa fie de la stomac, ori chiar fierea, cauze sunt multe.