| marius1112 a întrebat:

De ceva timp nu prea pot sa respir...Cum sa zic...pentru a avea destul aer trebuie sa casc. Puteti sa ma ajutati? FUNDA URGENT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Cel mai bine este sa te vada un specialist. Urgent. Programeaza-te pentru un consult.

| adybutterfly a răspuns:

Greu mai esti de cap, ai inceput de sfarsit laughing problema sta astfel, esti in astfel de situatie din cauza unui blestem de la o fata care te iubeste mult! Pana acum am glumit sa te amuz, ai fost la un medic, dar nu orice tampit, cauta unul online pe google, mai tarziu, sant destui mai ales ca e duminica, daca nu rezolvi, revino in privat cu un msg si iti recomand pe cineva!

| pisssssiyy97 a răspuns:

Si eu am problema asta...

| supremeKNGSS a răspuns:

Asta mi se întâmplă și mie rolling on the floor